Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét szeretnék....

Kontaktlencsét szeretnék. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A 2 heteset vagy az 1 hónaposat?

Még csak fontolgatom ezt az egészet mert még a szemészhez sem mentem el,de mivel nem látom elég élesen Pl.a TV-t,ezért hamarosan el fogok menni.

Mivel anyagilag nem állok túl jól,ezért az egynapos nekem nem jöhet szóba,a 3 hónaposat pedig hülyeségnek tartom higiéniai okokból.

Szóval a kéthetes vagy az 1havi közül nektek melyik vált be?

Egyébként ha egy 1 hónapos lencsedobozra az van ráírva hogy 3db -os akkor az 3x 1pár?

És lencse ápolószert tudtok ajánlani valami olcsót de használható minőségűt?


2011. márc. 4. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

a 3 db az 3 db, nem pár.


teljesen mindegy hogy havi vagy 2hetes, a vizsgálat után egy csomó lehetőség kiesik egyébként is, mivel görbület alapján kell majd választani és nincs minden lencséből mindenféle görbületű. valamint a szemed is lehet hogy csak az egyik félét bírja majd. szóval ezt így előre nem lehet kiválasztani.


folyadék van a Rossmannban, jó féle és nagyon olcsó, 1 éve használom úgyhogy nyugodtan ajánlom bárkinek, nincs vele semmi gond.

2011. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Melyiket bírja majd a szemem?

..ez nem hangzik valami lelkesítően :D

Csak azt nem értem mi értelme páratlan darabszámú kiszerelést árulni,de gondolom ez is csak üzlet.

A maradék 1 darabhoz vedd meg a következő dobozt is, és így tovább..

Bár tudom hogy aki lencsét visel annak mindig venni kell következőt,de ez így nekem akkor is furcsa.

Köszönöm a választ.

2011. márc. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!