Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akinek gyerekkorában minuszos...

Akinek gyerekkorában minuszos szemüveg kellett (rövidlátó volt) és felnőttként már nem volt szüksége rá? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, mert 30 év felett plusszosodik a szem.


Aztán később lehet hogy majd átmegy egy olyanba, hogy majd közelre fog szarul látni.

2011. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hááát.Nekem minuszos volt gyerekkoromban is és most felnőttként is rövidlátó vagyok.Nem javult semmit sőt romlott.Akkor is romlott ha használtam a szemüveget évekig és akkor is ha nem.
2011. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
11.43-as! Hány évesen lettél szemüveges?
2011. márc. 8. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele,mint a 11:43-as.

7-8 évesen lettem szemüveges és még most is,a tesóm szintúgy.


Egyik ismerősömnek azért nem kell már szemüveg,mert megműtette a szemét.

2011. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Apukám is így járt, mínuszos volt a szeme, aztán 30 évesen nem kellett neki szemüveg, és aztán később pluszos lett!
2011. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11:43 as vagyok.7 évesen lettem szemüveges.Tesóm 14 évesen lett és most 35 és neki is csak romlott nem hogy javult volna.Most -6 os a szeme.
2011. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!