Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől van ez? Ha kint vagyok...

Mitől van ez? Ha kint vagyok a szabadba, utcán, akkor nagon fáj a szemem a világosságba (főleg hogyha van még 1 kicsi fény is, ha süt a nap, akkor nem is látok semmit, csak könnyezik a szemem meg hunyorgok folyamatosan)

Figyelt kérdés

a szemhéjamnál fáj és a szemöldök csontomnál. Délelőtt mindig fáj ha világosság van, nem tudok előre nézni, Mindig LEFELE KELL NÉZZEK hogy lássak valamit.. Mitől van ez??? Valami szemcsepp kéne??vagy mi?

15/L

előre is köszi.


2011. ápr. 4. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
sőt, most is fáj, pedig csak a gép előtt ülök...de nagyon... hunyoritanom kell elég erősen a gép előtt is... de néha meg semmi baja a szememnek..de 90%-ban igen.
2011. ápr. 4. 14:29
 2/4 Keeper ***** válasza:

Valószínüleg valami béta-karotin hiány, idegi alapú is lehet, de az is előfordulhat, hogy szemüveg fog kelleni.

Én mindenesetre gyorsan elmennék szemorvoshoz a helyedben.

2011. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem fényérzékeny vagy. Menn el orvoshoz, mondd el a szüleidnek
2011. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szija, tényyleg igazad van, szerintem is fényérzékeny vagyok....Wááá nagyon kiborító gépezni tv-zni se tudok meg szabadba se tudok lenni :S holnap megyek szemészetre. Remélem van erre "gyógymód" :S
2011. ápr. 11. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!