Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bausch&Lomb Pure Vision...

Bausch&Lomb Pure Vision kontaktlencsét mennyi ideig lehet folyamatosan viselni?

Figyelt kérdés

Leírás szerint kiterjesztett viselésű lencse, amit alváshoz sem kell kivenni. Sajnos a kiterjesztett viseletről mindenki mást mond, van aki szerint simán bent lehet egy hónapig is, más szerint csak akkor maradjon éjszakára, ha muszáj, de inkább vegyük ki.


Nem általános infót szeretnék, inkább olyen emberek válaszait várom, akik használják ezt a tipust. Mik a tapasztalatok?


2011. máj. 25. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én a szemorvosomra hallgatnék ez ügyben.
2011. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LN09 ***** válasza:

Én ezt hordom. Párszor aludtam benne, de reggelre eléggé szúrta a szemem, kiszáradt rendesen. Elvileg úgy van, hogy folyamatos viselés mellett 1 hónapig hordhatod, de azért néha pihenni is kell a szemnek. Van aki azt mondja, hogy ha éjjelre kiveszed, akkor meghosszabbíthatod a kihordást. Vannak ismerőseim akik egy lencsét másfél/2 hónapig is hordanak.


Ha nem szúrja a szemedet, és nem kényelmetlen akkor aludj benne. De vegyél szemcseppet, ha esetleg kiszáradna a szemed.

2011. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!