Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez? (Kötőhártya-gyull...

Mi lehet ez? (Kötőhártya-gyulladás kizárva)

Figyelt kérdés
Tegnap óta fáj a bal szemem belső részénél a szemhéjam,és ma már fel is dagadt picit,és piros is.Csak akkor fáj ha pislogok,vagy ha hozzáérek :/
2011. ápr. 6. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mehetett bele semmi? Vagy esetleg megcsípett valami, de lehet allergia is. Éppen itt a szezonja. Amúgy szerintem árpa is lehet. Az tud fájni rendesen.
2011. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen,mi is az allergiára gyanakszunk :S majd el is megyünk vizsgálatra

köszi a választ

2011. ápr. 7. 15:47
 3/4 anonim válasza:
Szinte biztos,hogy árpa.Úgy néz ki mintha,egy kis pattanás lenne a szemhéjon belül.Ha az,akkor meg langyos borogatást kell rá tenni (esetleg kamillásat).Meg kell várni míg megreped az árpa,és akkor onnantól gyógyul.Olyan is megtörténhet,hogy nem reped fel csak elmúlik simán.Ha nem reped meg és nem múlik el,akkor pedig jégárpa alakulhat ki,amit van,hogy sebészeti úton távolítanak el,ha zavaró.Van 1 pár kenőcs ami pozitív irányba terelheti a dolgot.Persze nem vagyok orvos,de ezek az infók talán nagy vonalakban stimmelnek.
2011. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elmúlt.Kaptam ár egy nagyon jó krémet.Egyébként huzat miatt kialakult árpa volt.
2011. ápr. 11. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!