Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szememet nagyon bántja a...

A szememet nagyon bántja a nap meg a suliban a neon hallotam olyanrol hogy van a szemüveg és arra rá egy sötétitet üveg! Ami mágneses ilyet hol kapok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát tényleg van ilyen szemüveg, de szerintem csak akkor hordd, ha szükséged van rá, mint távolra, mint közelre. Különben az ilyenek nagyon borsos áron kaphatók. Ha felírnak neked receptet még el is készítik.
2009. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
figy én nem szemüvegröl beszélek hanem két lencséröl amit rá kell rakni a szemüvegre kül kancsal vagyok és piszkosul félek a mütétöl
2009. febr. 28. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is nagyon fényérzékeny a szemem és szemüveges vagyok próbáltam a kontaklencsét, hogy tudjak hordani napszemüveget, de nem vagyunk jóban a kontaklencse meg én:-) viszont olyan szemüveget vettem, amire rá lehet pattintani naplencsét, sajnos nem olcsó.

2009. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de csak a lencse mennyi? és az orvos azt mondta meg kell müteni lézeres szemütétel és attol félek hogy megmütik 1.inekcio 2.utálok korházban aludni 3. nem biztos hogy sikerül? ezektökl féljek?
2009. febr. 28. 21:40
 5/5 A kérdező kommentje:
segitsetek kül ott kell aludni ? na
2009. febr. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!