Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencse folyadéknál...

A kontaktlencse folyadéknál mennyire fontos a márka?

Figyelt kérdés
Láttam a rossmannba márka nélküli kontaktlencse folyadékot, asszem 250ml-es, és 600Ft-ba került.. kicsit gyanúsan olcsó, de bnőm azt mondta, h ő vett olyat,és a célnak megfelel... szerintetek merjem megvenni? használt már vki ilyet? mert kicsit sokallom, hogy ami most van az 120ml-es és 2500körül volt.. azért nem mind1, viszont azt sem szeretném ha ártana a szememnek...
2011. ápr. 26. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
fél éve ezt használom, semmi bajom tőle. Nyugodtan vedd meg :)
2011. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sőt, mivel olcsó én nem is veszem meg a nagyot, mivel három hónapig használhatod ugye, és három hónapra bőven elég a kicsi is.bár én a lencsémben is alszom.
2011. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

okés, köszönöm szépen, akkor én is ki fogom próbálni:)

de akkor te is ezt a "rossmann márkásat" használod?

2011. ápr. 26. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rossz lenne nem forgalmazhatnák. Én már több mint egy éve azt használom. Ugyanolyan mint a drágák.
2011. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is a rossmannosat használom :)
2011. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÉN is azt használom :)
2011. ápr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és én is :) csak vigyázz, hogy egy kontaktlencséhez mindig csak egy fajta folyadékot használj
2011. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!