Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Színes kontaktlencse dioptria...

Színes kontaktlencse dioptria nélkül létezik?

Figyelt kérdés
Nincs szemproblémám, de sötétbarna a szemem, és szeretném kipróbálni, milyen lenne kék szemmel az arcom. Lehet dioptria nélküli lencsét vásárolni? És inkább netről? Egy optikus nem küldene haza, ha ilyennel állítanék elé?
2011. ápr. 28. 10:25
 1/7 anonim válasza:
lehet ilyeneket kapni, vannak kimondott party-kontaktlencsek is. kulfoldon eleg elterjedt mar, itthon is lehet kapni optikakban, neten. nyugodtan kerdezz ra, nem fog senki hulyenek nezni, segitenek kivalasztani a megfelelot, es betanitanak a viselesere, kezelesere. termeszetesen eloszor optikaban.
2011. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bizony... de ugyanúgy el kell menned az optikushoz (OFOTÉRT, vision express, bármi) bevizsgálára, mint annak aki dioptriás (érthető okokból illeszkednie kell).


Azon felül készülj fel rá, hogy nem olcsó mulatság.

2011. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én netről rendeltem mindenféle előzetes vizsgálat, recept nélkül, szóval lehet doki nélkül is rendelni de én is azt mondom hogy előtte azért menj el dokihoz és nézesd meg egyáltalán milyen lencsét hordhatsz. aztán utána már rendelhetsz netről mert olcsóbb
2011. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Optikushoz kell menni, nem küld haza, sok ilyet láttak már. Nem te lennél az első aki színes lencsét akar. Na meg a legtöbb színes lencse a sötétbarna szemen meg sem látszik, szóval nem árt kipróbálni mielőtt 10ezreké megveszed.
2011. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam a szemészeten, reggel 7-től 11-ig vártam, mire sorra kerültem, elfelejtettem megkérdezni....

Majd 2 hét múlva hátha eszembe lesz, merthogy berendelt.

2011. máj. 2. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Sötétbarnából nincs az a lencse, ami kéket csinál. Ahhoz újra kell születned más génekkel.
2015. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Parker00 válasza:

[link]

Barna szemem van, és amint látható létezik rá kontaktlencse :D

2016. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!