Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan dioptria nélküli...

Van olyan dioptria nélküli kozmetikai kontaktlencse, ami a barna szemből kéket csinál?

Figyelt kérdés
régen próbáltam, pár éve, és nem volt valami igazi kék.
2009. okt. 15. 11:43
 1/6 anonim válasza:
Persze, szinte minden jobb optikában kaphatsz ilyet, de ha szeretnél utánanézni, ajánlanám pl a yukka.hu oldalt (ezt nem reklámnak szántam!), én is ott keresgélek magamnak. Ha tudod a görbületet, meg is rendelheted onnan.
2009. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a FreshLook többfélét gyárt? kontaktlencséből van olyan ugye, ami kiemeli a színt, meg van olyan, ami újat ad. namost. nekem volt régen kék freshlook, de fogalmam sincs, milyen volt, gondolom csak a kiemelő, mert csíkok voltak benne, és semmit nem lehetett látni, nevetségesen nézett ki. 3 éve volt, nem emlékszem rá már pontosan.
2009. okt. 15. 14:34
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és akkor azt mondták, hogy csak ez van, és hogy nem lesz barnából soha kék. ennyit az értelmes eladókról. :)
2009. okt. 15. 14:34
 4/6 A kérdező kommentje:
jaés fedőből is létezik 1 éves?
2009. okt. 15. 14:37
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom a FreshLook-os kérdésedre a választ, de sokféle lencse van, és Neked konkrétan fedőszín kell. Amit próbáltál, az nyilván csak kiemelő volt, szóval, aki adta, tényleg nem ért hozzá. Nézd át azt az oldalt, amit írtam, de ha beírod a google-be, hogy színes konataktlencse, akkor sok oldalt kiad. Szerintem keress a közeledben egy optikát, és érdeklődd meg, az semmibe sem kerül. Én is barnából kéket szeretnék már évek óta, csak most külföldön vagyok, és itt nem akarok optikushoz menni. Ha találtál vmi jót, írnál nekem egy privát e-mailt?
2009. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen :) és köszi a válaszokat
2009. okt. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!