Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse felhelyezésekor...

Kontaktlencse felhelyezésekor az ujjhegyemen a bőr szétázik, sőt olyan, mintha lemarta volna valami. Ez normális? Vagy csak túl sokat szöszmötölök vele?

Figyelt kérdés
Még csak második napja hordok lencséket, doki felügyeletével lett kiválasztva, meg is tanított a felhelyezésre stb. Csak most vettem észre, hogy olyan az ujjam vége, mintha domesztoszban turkálnék órákig... :\ Ami előtt megfogtam volna a lencséket természetesen alaposan kezetmostam, ahogy azt kell, szárazra töröltem és csak utána jött a művelet. Ja és a lencsék a tároló folyadékban úszkáltak az éjjel és abból vettem ki, más folyadék nem érintette. Előre is köszi!
2011. máj. 26. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Érzékeny vagy a kontaklencse-folyadékra. Én a helyedben megmondanáma szemésznek/optikusnak, hogy adjon másfélét, mert ha a bőrödön ilyen,a szemednek sem biztos, hogy jót tesz...
2011. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!