Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Aki használ színes kontaktlenc...

Aki használ színes kontaktlencsét mennyire változtatja meg a szem színét? Milyet használsz és milyen színű eredetileg a szemed?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokfélét próbáltam, de egyik sem szép mert vagy természetellenes a mintája, (pl. soflens, ami képen szép, de a valóságban iszonyatos), ami szép lenne az meg nem változtat igazán semmit a szemszínen (pl. freshlook).

Ez csak azoknak jó akiknek világos a szemük szerintem. Nekem olyan közepes zöld... tehát nem sötét de annyira nagyon nem is világos mégsem látszik meg rajta.

Utolsó reményem még az Acuvue 2hetes színes lencséje, arról tudom hogy jó minőségű, jó márka, de még a színeset pont nem próbáltam belőle, mert az meg nem túl olcsó.


Mindenképp azt ajánlom, hogyha színeset akarsz akkor mindenképp próbálgasd ki őket egy optikában mielőtt megvennéd, mert totál más mind mint képeken.

2011. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia nekem sötet barna a szemem , johnson&johnson zöld kontaktlencsejet hasznalom .Nekem ez az egyetlen ami bevalt.De ha neked vilagosabb a szemed a schlekernel kaphatoak is nagyon szepek ( legalabb is baratnömnel nagyon jol nez ki )
2011. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!