Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Zöld szemre barna kontaklencse?

Zöld szemre barna kontaklencse?

Figyelt kérdés
Bevált? Befedi rendesen? Milyen márkájút érdemes?
2011. júl. 5. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Probald ki, mert mindenkinel mas es mas. Senkinek nincs totalisan egyforma szinu szeme, meg attol fugg h milyen markat probalsz. Am baratnomnek bejott, szep szinu lett vele.
2011. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ.... sötét szemet nem fedi be rendesen egyik sem. Jó pár színeset próbáltam már de senkinek nem ajánlanám egyiket sem, annyira természetellenes a mintájuk meg minden, képeken szépnek látszik, de a valóságban nem olyan sajnos.
2011. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem befedné rendesen, mert nekem pl. nagyon sötét barna szemem van, de vettem már rá zöld és sárgás lencsét is és mindegyik szép volt rajta. Napfényben meg pláne! Teljesen más élőben a lencse, mint képen. A szem rajzolata élethűbb. De zöld szemet ne változtass meg, az a legkirályabb, meg a legritkább! :)
2011. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sötét szem jön be iszonyatosan.. :( meg a sötét tónusú emberek.. pedig sokan mondták már, hogy szép a szemem. de hát mindenkinek az kell ami nincs..

köszi :)

2011. júl. 30. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!