Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol találom meg Magyarország...

Mimanya kérdése:

Hol találom meg Magyarország legjobb gyermekszemészét?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kisfiam aki 35. hétre született és az egyik szemét egy héttel később nyitotta ki, azóta váladékozik neki az a szeme időnként erősebben időnkét egyáltalán nem. 2010. szeptember 20.-n elkezdtem bölcsődébe járatni. 2 gondozónője volt akkor az egyik elment nyugdíjba és vettek fel helyette másik gondozót, úgyhogy jelenleg is 2 gondozónője van a gyereknek egy amióta jár egy meg nem régóta. Aki ismeri a gyereket (amióta jár) nem piszkál a szemével mert tudja, hogy mi van. Aki szeptember óta ismeri a gyereket elment szabadságra szeptemberig, és így a másik ma (2011.07.18 )közölte, hogy megmutatta a bölcsődei orvosnak aki közölte, hogy így nem járhat bölcsődébe a gyerek. Ehhez hozzátartozik, hogy elvittük már orvoshoz és azt mondta semmi baja a szemének, a háziorvosa közölte, hogy nem kötőhártyás. Erre a bölcsődében azt mondták vigyük el másik orvoshoz mert ők csak gyógyultan veszik be a gyereket mert elkapják a többiek, azt amiben nem szenved a gyerek mert egészségesnek mondta 2 orvos is a házi meg egy szemorvos.
2011. júl. 18. 17:23
 1/2 Claire13 válasza:
én szegeden Dr. Deák Andreára esküszöm. Én kancsalon születtem mert apámtól ezt örököltem és meg kellett műteni 2szer és 11 hónapos korom óta ő kezel és most az egyik szemem 0,5-ös a másik 1,75-ös. Szal nekem nagyon szépen helyrerakta és soha semmi panasz sem volt rá és nagyon kedves :)
2011. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt nem szeretnéd leírni, hogy a gondozónőknek milyen színű volt a cipőfűzője?
2013. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!