Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem lehet semmit csinálni,...

Nem lehet semmit csinálni, hogy nem folyjon ki a szemem hagymaszeletelés közben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valami biztosan kiázik, mert sok éves tapasztalatom van róla, hogy működik, bár azt csak itt a válaszok közt olvastam , hogy a kén a bűnös.
2011. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Épp tegnap szeleteltem hagymát, vízzel a szájban, és nem könnyeztem. És pont ugyanazt csináltam, mint az egyik válaszadó - direktbe kipróbáltam, hogy ha lenyelem a vizet, akkor csíp-e, és csípett. Aztán újra kortyoltam, és megint oké volt.
2011. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt a szájban vizes dolgot én is próbáltam már, de nekem nem jött be. Vízben áztatást mindig csinálom, kicsit valóban kevésbé csíp tőle, de szerintem ez sem tuti. Szóval egy szó mint 100: ÚSZÓSZEMÜVEG!!!! :)))))))))

Az én férjem röhög rajtam emiatt, de amióta látta Kovács Ágit úszószemcsibe főzni a VAcsoracsatában, alább hagyott a cukkolással! :)

2011. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!