Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 6db kontaklencse az 6 havi?

6db kontaklencse az 6 havi?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik a kérdés:D,de még nincs kontaklencsém,csak érdeklődök,mert nemigazán értek még hozzá.

Típus: Havi lencse

Kiszerelés: 6 db/doboz


Akkor ez 6 hónapra elég?


2011. aug. 13. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hónapra elég. Egyszerre 2 van a szemedben.
2011. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor, ha csak az egyik szemedre kell. Ha mindegyikre, akkor ugye párban használod. A 6db-ot negyedéves adagnak is szokták mondani.
2011. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már világos :D Köszi.Melyik márka a legjobb?
2011. aug. 13. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyénileg, szemproblémától és szemérzékenységtől függően ez eltérő lehet, Mielőtt megrendelik az elkészítését, gondosan megvizsgálnak, kikérdeznek, és az alapján ajánlanak többet, amik közül az ár alapján már te dönthetsz. Először próbalencsét kapsz, van mód újra dönteni.
2011. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A próbalencsét mennyi ideig kell használni? Ez az egész vizsgálat kb mennyi idő alatt van meg?Elmegyek és még aznap meglesz a lencse?
2011. aug. 13. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
A próbalencse 1 hónapra szól, ez az idő ahhoz is kell, hogy megszokjad, először ugyanis néhány órát lehet bent (nem is bírnád tovább) és fokozatosan emelheted az időt. Én e közben is voltam kontrollon. A vizsgálat nem több fél óránál, de meg is tanítanak a berakni, kivenni, ez tőled függ mennyi idő. Ami később már nagyon egyszerű az kezdetben igen nehézkesen tud menni. A lencse kb. egy hét a megrendeléstől az üzletbe érkezésig.
2011. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2011. aug. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!