Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire fáj a lézeres szemműt...

Mennyire fáj a lézeres szemműtét? (PRK)

Figyelt kérdés
Nem az utáni fájdalomra gondolok, hanem konkrétan a műtét közben fáj e. Tudom, h csöppentenek érzéstelenítőt, de akkor is kíváncsi vagyok a véleményekre. Pl. ha sokáig nyitva tartom szemem, akkor szúr meg ég, mert kiszárad. Itt meg ugye ki van feszítve, szóval ezt érzi az ember?
2011. aug. 13. 21:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem még abban az éveben amikor feltettem a kérdést megcsinálták szeptember 5.én. Hát az első egy hétben nagyon megbántam, h megcsináltattam. :D Alig bírtam kinyitni a szemem, le volt húzva a szobába a redőny, rajta volt sötétítő, mégis túl fényesnek éreztem a szobát. Ha kinyitottam szúrt, mintha homokot szórtak volna bele. Én cataflamot szedtem rá, attól meg mindig aludtam. De egyébként nekem is egyik legjobb döntés volt az életemben, abszolút megérte. Bár azóta kicsit romlott, de még belefér. Ja egyébként, hogy válaszoljak a saját kérdésemre, semmit nem lehet érezni műtét közben, abszolút nem kellett pislognom, engem akkor is csak az erős fény bántott, szóltam is a dokinak, h picit vegyen le a lámpa erejéből.
2015. márc. 5. 19:30
 12/13 anonim válasza:
Sziaa akkor hány éves voltál?:)
2017. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szia! 20.
2017. jan. 31. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!