Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lesz valakinek kötőhárty...

Mitől lesz valakinek kötőhártya gyulladása?

Figyelt kérdés

Nem vagyok allergiás, koszos kézzel sem szoktam a szememhez nyúlni. (Csak az egyik szemem.)


Nagy széltől lehet? Habár kisgyermekemnek nem lett tőle semmi baja...


Előre is köszönöm a válazokat!


2011. aug. 14. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valami fertőzés,akár a kezedtől,akár a széltől.Ajánlom,hogy fordulj szemorvoshoz,mert eldurvulhat a fertőzés,ami kötőhártyaleváláshoz is vezethet
2011. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fertőzés, UV-sugárzás, allergia, irritáció mind lehet. Ha nem javul, fordulj szemészhez.
2011. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 14. 10:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a buszon lévő huzattól is elő szokott jönni. Párszor strand után is előjött...Mindig magamnak kezelem szemcseppel, és még semmi komolyabb bajom nem lett tőle. :-)
2011. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Milyen szemcseppel szoktad kezelni? Recept nélkül lehet kapni?


Én sem vagyok az a rögtön orvoshoz rohanós típus, persze ha nem javul a helyzet akkor azért elmegyek majd.

2011. aug. 14. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Visine lehet, hogy segít. Ha hosszabb távon lenne szükség rá vagy ha nem javul, irány a szemész.
2011. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem író is válaszolt, Visine-t használok. Szerintem ez a legjobb.
2011. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Egyfajta Visine van vagy több fajta? Ha igen akkor melyik jó erre a problémára? Vörös, kissé dagadt, és marhára viszket.

2011. aug. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!