Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt kötőhártya-gyullad...

Akinek volt kötőhártya-gyulladása terhesség alatt, mit írt rá az orvos? Árthat a babának?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok.
2009. okt. 10. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor orvoshoz mész, szólj, hogy babár vársz (bár ekkorra már ez ált. egyértelműen látszik), a doki olyan szert fog keresni, ami nem fog a picinek ártani. Addig is törölgesd kamillával. Esetleg az Euphrasia C9 (szemvidítófű) homeopátiás szert is kipróbálhatod. Ez mindenféle szemproblémára ajánlott és kismamák is szedhetik.
2009. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szteroidot szoktak, de azt semmiképp ne szedj!

Inkább vegyél FLPS aloe vera activatort és csepegtesd azt a szemedbe, természetes alapanyag, semmi veszélye nincs, és millió más dologra jó még...

2009. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kamillás borogatást megpróbálhatod, nekem egyszer volt még csak begyulladva a szemem, a végén dokihoz kellett vele menni, a borogatás nem segített, valamilyen szemkrémet kaptam rá, receptköteles volt, úgyhogy ha nem múlik el, muszáj orvoshoz menned, az meg úgyis olyat ír fel, amit használhatsz várandósan is.
2009. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!