Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Prizmás szemüveg okozhat...

Prizmás szemüveg okozhat ilyen jellegű problémákat? Van aki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

3 éve kaptam prizmás szemüveget,rejtett kancsalságra.Azt mondták ettől is fájhat a fejem.

Akkor még nem ennyire fájt a fejem,amióta megvan úgy vettem észre 10szer annyira fáj a fejem.És máshogyan.Szédülök is az erős fejfájáson kívül,és ez miatt elég feszült vagyok. Feszül az agyam.Így fekszem,így kelek.Főleg hátul fáj a fejem,ahol a látóközpont van.Pszichésen is megvisel ez az egész .Az orvosok azt mondják biztos pszichés okokból fáj a fejem.Mivel kivizsgálásokon is voltam.De ez tudom hogy nem így van,nem azért fáj a fejem mert feszült vagyok,hanem azért vagyok feszült mert van ,hogy annyira elviselhetetlenül fáj a fejem és a szemem.Lehet valami frontérzékenység vagy migrén is akár..Erre gyanakszok,hogy ez miatt lehet.

Tavaly visszamentem az optikushoz ezzel a problémával,de szerinte ez kell nekem és nem ettől fáj a fejem.

Most úgy döntöttem elmegyek másik szemészhez.

Csak az a baj,hogy mire ezt megszoktam,át állt erre az agyam az is egy folyamat volt.Most meg lehet vissza kéne állítani.Nem tudom mi a jó döntés.


2011. aug. 14. 13:07
 1/1 A kérdező kommentje:
és a fényre is nagyon érzékeny vagyok,azt elfelejtettem.
2011. aug. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!