Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a szememmel?

Mi lehet a szememmel?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött. Viszketett, nagyon. Mintha, kosz ment volna bele. Reméltem mára elmúlik. Sajnos nem így történt. Mára már be is dagadt a szemem alatt, nem is tudom teljesen kinyitni, olyan mintha behúztak volna egyet. És folyamatosan viszket. Viszont nem könnyezek, nem piros, nem hiszem, hogy kötőhártya-gyulladás lenne.

Kontaktlencsét hordok, tegnap irritálta szememet, lehet attól van?

Elméletileg nem vagyok allergiás, gyakorlatilag viszont idén nyáron folyamatosan tüsszentek és folyik az orrom..


A szemészetre októberre kaptam időpontot a háziorvosom meg szabadságon van... Azért kérdezősködöm itt.

Köszi


2011. aug. 30. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy a kamilla jó a gyulladt szemre! Önmagában is allergén. Soha ne használjatok gyulladt szemre kamillát. Többet árt, mint használ. Nekem rendszeresen begyullad, már attól is, ha kicsit erősebb az ibolyántúli sugárzás és ezt az egyet megtanultam. Legtöbb szemcsepp recept nélkül is kapható.
2011. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát ez a 11. kerület, Budapest... Bárcsak ne így lenne.

Holnap megyek egy másik orvoshoz, de nem gáz, hogy a kartonom nem nála van? Vagy hogy van ilyenkor?

2011. aug. 30. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!