Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen márkájú kontaklencsét...

Milyen márkájú kontaklencsét használtok és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Nekem most 3hónapra van havi lencsém ami 11ezer forintba fáj igazából semmi bajom nincs vele csak kicsit drágállom mert hallottam hogy valaki olcsóbban is kijön belőle,meg hát szeretnék több fajtát is kipróbálni mert ha ugyanolyan jó de olcsóbb akkor érdemes lenne váltani.


Jelenleg ilyenem van:

4,25 dioptria mindkettő

Bioflex premium (comfilcon A 52%, H2O 48%)

Színezett lágy kontaklencse


Ez minőségi vagy olcsó?

Meg az hogy azt írja hogy színezett ez tulajdonképpen mit jelent pontosan,arra értem hogy ez ettől nem szines kontaklencse igaz?


2011. szept. 9. 09:22
 1/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%

Eddig Biofinity-t (Alphafilcon A, 48% H2O, 160 Dk/t) használtam, 4900 Ft/havi, de váltottam Focus Dailies-re (Nelfilcon A, 69% H2O, 26 Dk/t), ami sajna sokkal drágább 4700 Ft/félhavi, viszont nem kell vele szarakodni, mosogatni, és sokkal kényelmesebb is.

A színezett arra jó, hogy meglásd a tartójában. :)

2011. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ennek hogy Alphafilcon,Nelfilcon mi a jelentősége vagy mit jelentenek ezek?
2011. szept. 9. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én a drdio webáruházat ajánlom neked, ha olcsón akarsz lencsét venni. Ott vannak akciós csomagok.

Bár én most az OFOTÉRT akcióban vettem 7ezerért 3 hónapra elég havilencsét folyadékkal, dobozzal és ingyenes szemvizsgálattal.

Két garnitúrát be is táraztam, így 14-ből fél évre mindenem megvan.

2011. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendelésnél a dioptrián kívül milyen dolgokat kell még elküldeni és a kiszállítás mennyibe kerül?
2011. szept. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!