Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy kell feltenni a kontaklen...

Hogy kell feltenni a kontaklencsét?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam meg a próbalencsimet..tudom,hogy hogyan kell használni,de egyszerűen nem merem:$ Ma kb. másfél órába telt,mire feltettem a kontaklencséimet...Levenni tudom,kb. 10 perc alatt,de betenni nekem lehetetlen..mert félek tőle..de mit csináljak,hogy ne féljek betenni?Adjatok tanácsokat,mert még nem megy!Köszi
2011. okt. 9. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
barátnőm is pont ilyen gondokkal küzdött az elején. nem lehet mást tenni mint gyakorolni, egy idő után megszokod és akkor pár pillanat lesz az egész művelet :)
2011. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De betanítottak, hogy kell? Amúgy eleinte mindenki bénázik, idővel beletanulsz.

http://www.youtube.com/watch?v=0-LzBpP7SDI

2011. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne,ha már ott lennék,hogy könnyen menne...akkor megpróbálom leküzdeni a félelmemet,és hátha pár nap múlva könnyebb lesz!Köszi a választ!
2011. okt. 9. 14:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,betanítottak,de azért köszi a videót! Így könnyebb lesz!
2011. okt. 9. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak gyakorolni kell minden nap, megszokod hamar. Mindenki így kezdi.
2011. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkorjó..azt hittem,hogy csak én vagyok ilyen béna.Köszi a válaszokat!!:DD
2011. okt. 10. 14:55
 7/8 anonim válasza:
Én is csak egy hónapja használok lencsét. Eleinte én is féltem tőle, vhogy nem tetszett h a szemembe nyúlkáljak, meg amúgy is nagyon érzékeny a szemem, de néhány nap alatt megszoktam. Kicsit furcsa, és szokatlan, ahogy a szememhez ér a folyadék, de most már fél perc alatt beteszem, kivenni meg egy pillanat. Gyakorolni kell, néhány nap és menni fog, mint a karikacsapás. :) Szerintem elsőre mindenkinek szokatlan.
2011. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fuhh régen én is akartam lencsét, de ez a videó nekem nagyon nem tetszik. Egyébként szép a csaj :)
2012. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!