Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A cilinderes szemüveget hordó...

A cilinderes szemüveget hordó emberek használhatnak kontaktlencsét is?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen márkájút / típusút?
2011. szept. 12. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy használhatnak, több fajta márka közül is választhatnak. Viszont nem árt előtte egy kontaktológus szemésszel konzultálni
2011. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lágy lencsét is, csak a próbalencse elég sokáig tartott nekem mire elkészült.
2011. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezt külön gyártják személyreszabottan? előre kigyártott nem létezik?
2011. szept. 12. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom, hogy nem volt raktáron akkor olyan, amilyen nekem kellett. De tényleg először optikáknál érdeklődj, mert nekem még a méret sem volt jó, és bírja-e a szemed a lencsét.
2011. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb optikákban nagyobb eséllyel találsz, ha nem túl különleges tulajdonságú kell. Ha valami spéci kell akkor lehet, hogy az elsőre várni kell egy kicsit, de aztán tartanak készleten, ha kell. Pl. Ofotértban ha előre bejelentkezel szemészeti vizsgálatra akkor az adott időpontban jó eséllyel lesz nekedvaló lencse is.
2011. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti nem nekem kellene, hanem egy barátnőmnek, mert én már több éve hordok lencsét, de nekem átlagos van. Bnőmnek meg cilinderes a szemüvege, és érdekelné a lencse dolog...de akkor vizsgálat lesz ebből :D Köszönöm az infókat!
2011. szept. 12. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!