Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » HOGY vegyem ki? (lent)

HOGY vegyem ki? (lent)

Figyelt kérdés
márt írtam kérdést : http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__2198009
2011. szept. 12. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugodj meg.relaxálj,lazulj el.

mosd meg a kezeidet,töröld szárazra.

cseppents műkönnyet a szemedre,jó sokat.lehet,hogy száraz,és mivel a száraz szemről sokkal nehezebb leszedni mint a nedvesről lehet,hogy ez a probléma.

pislants sokat.

aztán mehet

bal mutatóujjal felső szemhéjat feltolod.

a középsőujjaddal az alsót le.

a lencsét próbáld meg a szemed sarkába kihúzni a kontaktlencsét aztán ott a fehér résznél már könnyű lesz kiszedni.a mutató és a hüvelyujjaddal csippentsd össze,vagy az ujjaddal húzd ki teljesen a szemed sarkába,hogy kiessen.

2011. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha teljesen a szemed közepén van a lencse akkor tökéletesen illeszkedik rá, ezért nehezebb összecsípni is.

Ha eltolod oldalra akkor könnyebb, oda nem illeszkedik. Ott próbáld összecsípni. Ne félj tőle, határozottan.

2011. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 10 éve hordom. Mindig így csinálom:


Jobb kézzel felfelé húzom a szemhéjat, bal kézzel (középső ujjammal)lefelé.

Lefelé nézek.

Összecsippentem a bal mutató- és hüvelykujjammal.


Egyénként el tudom képzelni, mit kínlódsz. A legelején és is így jártam egyszer. Egyik koleszos társamnak a segítségét kellett kérnem, mert sehogyan sem boldogultam. Azóta rutinná vált. Pár másodperc alatt összehozom mindkettőt. :)

2011. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem lehet, hogy túl száraz a szemed? Nekem akkor nehezebben jön ki. A műkönny szokott ilyenkor segíteni. Tarts otthon mindig, sokszor jól jöhet még!
2011. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!