Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valami módszer a szemeim...

Chrissssss kérdése:

Valami módszer a szemeim erősitésére esetleg?

Figyelt kérdés
Hello, van egy hosszú mesélni valóm, tehát 14 éves vagyok és vissza menőleg a déd szüleimhez, senkinek sem volt szemüvege, csak idősebb korára (+50.) és hát én meg 2002 óta, vagyis 4 éves korom óta, nincs egy olyan hónap hogy ne gépezek minimum 50 órát, ami annyit foglal magába, hogy 40 centire az LCD monitortól gépezek, ezért tavaly nyáron elmentem szemorvoshoz, aki közölte velem, hogy hát sajnos nekem 13 éves létemre már szemüveg kell amit örökre magamon kell tartanom, ráadásul már -2es volt a szemem akkor, tehát nem láttam távolra, pl jelen helyzetbe, 6 méterre tőlem.már nem láttom az embernek a szemét,orrát,szálját, mert elmosodik, lehet hogy épp láttom, de halványan. Illetve ha focit nézzek a TVtől 1 méterre, alig láttom, hogy épp kinél van a labda..meg, hogy hol a labda..Szóval épp hogy leirhatóan rossz a szemem..Most kb úgy , -2 és fél, de csak saccra mondom...Most idén, ha kapok legalább 5-6 értelmes válasszt ennél a kérdésnél, akkor megfogadom hogy nem ülök monitor elé, se tv elé..Csak évente 20-30 órát, illetve alkalmazkodom a modszerekhez, amikel erősithetem a szememet..Nah most én arra kérném azokat akik ezt elolvassák, hogy írjanak le nekem mindent, arról...Hogy a szemeim mitől romolhatnak, illetve milyen modszerekel erősithetőek..Mert csak a műtétet tudom, de mire szabadna nekem műtétet csinálni, addigra vége lenne tinédzser életéveimnek.És elmondhatnám magamról, hogy mindigis gátlásos voltam a lányoknál, mert komplexusom volt a szemüveg miatt.Légyszi segitsetek, nagyon akarom ezt az egészet.Hogy megjavújon.
2011. szept. 15. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok javasolni, hogy ha nagyon zavar a szemüveg horhatsz kontaklencsét is.
2011. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attól, hogy kontaktlencsét hordok, még tudadtom alatt van hogy nekem rosszak a szemeim, ezért nem csak a szemüvegtől, hanem a szemproblémáktól is szeretnék megszabadulni.. :|
2011. szept. 15. 14:32
 3/3 anonim válasza:
Nekem a programozastol romlott nagyon sokat. A bates modzser. Ill a helyes nezei szokasok segitenek
2014. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!