Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Baj lehet a látásommal?...

Baj lehet a látásommal? Kellene szemüveg?

Figyelt kérdés

sokszor ég a szemem. bevörösödik, szinte fáj. főleg amikor apró betűs szöveget kell olvasnom. van amit nem tudok elolvasni, pl most volt suliba olyan szokásos vizsgálat a védőnőnél. néztem azokat a betűket volt amit benéztem, vagy félreolvastam de azt mondta az még jó. (még a tök magas vérnyomásomra is azt mondta h jó de mind1) de semmit nem látok homályosan meg ilyenek csak van amit közelebbről tudok csak jól elolvasni. meg elég sokszor fáj a fejem.


17/L


2011. okt. 1. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy szemészhez és mondd el neki a problémáidat. Ez a legbiztosabb. Az ilyen sulis védőnőknek én valamiért sose hittem annyira.. Lehet csak olvasáshoz lenne ajánlott, vagy lehet csak hamar elfárad a szemed.
2011. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
Semmi baj nincs a látásoddal, ez így tökéletes. Természetesen gyakorikerdeseken fog megoldódni a probléma is, okosan cselekedtél!
2011. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!