Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáj a szemem ha forgatom...

Fáj a szemem ha forgatom (három napja) és gyakran a fejem is, de a legbosszantóbb a szem. Sokszor könnyezem, ha csak kicsit is fúj a szél. Mitől lehet ez? Lehet hogy szemüveg kéne? Eddig semmi gondom nem volt a látásommal.

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet h frontérzékeny vagy?
2010. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időszakban, hogy sokat fájt a szemem és a fejem. Elmentünk optikushoz, a látásommal nem volt baj, de szemüveget írtak fel. Már nem tudom meddig, de egy ideig hordtam és aztán azóta se fájt a szemem. A szemüveg az meg már rég csak porosodik.
2010. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pontosan ez volt a bajom bár nekem csak a jobb szemem fájt, de pokolian és nem is tudtam könnyezni! Nekem egy enyhe kötőhártya gyulladásom volt kaptam szemcseppet és már 2 nap múlva nem is fájt annyira! Egyébként az nem lehet, h túl meleg van a szobában ahol tartózkodsz? mert pl az öcsém szobájában mindig melegebb van és mióta beteg volt a szemem azóta ha tovább vagyok ott elkezd fájni! Itt arra gondolok, h a túl nagy melegre se reagál jól a szem!
2010. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmentem szemészhez, elsőre úgy tűnt semmi bajom, és aztán észrevette, hogy rejtett távollátásom van, és most szemüveget fogok kapni...
2010. márc. 17. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

én pont most érzem így magam

szemüveges vagyok és szerintem nem a szemeddel van gond, hanem azzal hogy talán frontérzékeny vagy

2010. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de, mint azt íram gond van a szememmel, 1,25ös lencsét fogok kapni, csak mivel fiatal vagoyk(18) így élesen látok, mert a szemem képes rá, hogy éles képet adjon, csak nagyon kell hozzá erőlködnie és ettől fáj a fejem. valami ilyesmi ez a rejtett távollátás..
2010. márc. 18. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!