Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baj a kontaktlencsé...

Mi lehet a baj a kontaktlencsével?

Figyelt kérdés
Nagyon lágy a kontaktlencse. Nem is volt még semmilyen. Ráfordul az ujjra. Nem marad bent. Mennyi idő alatt tanultátok meg a nagyon lágyat betenni?
2011. okt. 14. 14:05
 1/4 anonim válasza:

Hát ha lefordul az ujjadra akkor sok benne a kontaktlencse folyadék.


Van rá valami módszer hogy hogyan kell "bepislogni" a lencsét de nekem ez sosem ment. Egyszerűen mutatóujjra fektetem és ráteszem a szememre.

2011. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nekem max 10 perc volt míg az elsőt beküszködtem az optikába...rendszeres hordás elkezdésénél meg kb. már egy hét után 3perc alatt betettem mindkettőt. Valamit tuti nem jól csinálsz, ha ráfordul az ujjadra. Nekem sose szokott... Ill. néha volt már hogy ráragadt, de azért mert az ujjbegyre raktam a lencsét, pedig inkább kicsit följebb kell h épp hogy érintkezzen az ujjaddal.

Amúgy milyen lencsét hordasz?

2011. okt. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Iwear
2011. okt. 19. 09:59
 4/4 anonim válasza:
én is ilyet hordtam és nekem sikerült betenni mindig...szóval csak gyakorolnod kell és sikerülni fog
2011. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!