Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem múlik el a gyulladás,...

Nem múlik el a gyulladás, lehet nagy a baj?

Figyelt kérdés
Kontaktlencsét hordok. 2 hónapja kezdödött begyulladt nagyon a szemem(szaruhártya gyulladás)Kaptam krémet elmult. Eldobtam a fertőzött lencsét. Újat kezdtem rá 2 hetére újra. De csak az alsó szemhéjam és szúrt. Kaptam rá tobrexet 2 hete használom 1 hét használat után semmi tünet ujra lencse megint másnap reggel össze volt ragadva a szemem de nappal nem jött genny belőle. Akkor megint tünet mentes vagyok de nem merek lencsét tenni a szemüvegem 1.5 dioptriával gyengébb mint a lencsém ezt csak este szoktam itthon hordani de most minden ebben kell csinálnom utálom és megörjit. Mit csináljak hogy végre rendbe jöjjön minden? 5 éve van lencsém biztos hogy nem vagyok rá allergiás meg semmi. Hova menjek mit csináljak, mert komolyan kicsinál ez a dolog. Jelenleg nem fáj nem szúr nem gennyedzik semmi baja nincs.
2011. okt. 15. 15:34
 1/6 anonim válasza:

Amelyik optikába vetted a lencsét, ott voltál vizsgálaton?

Lehet hogy egy pár hétig pihentetni kéne a szemed...Milyen lencsét használsz? Lehet hogy nem túl jó minőségű és nem bírja a szemed... Akkor meg lencseváltás is kell

2011. okt. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most voltam vizsgálaton amikor kezdödött ez a gyulladás akkor mondák hogy ne használjam egy ideig akkor szüneteltettem után mikor visszajött akkor mentem ügyeletre mert szombat reggel volt és sírtam a fájdalomtól és vérben úszott a szemem. 2 éve ezt használom és eddig semmi nem volt sőt az 6 éves lencse hordás alatt soha egyszer sem gyulladt be a szemem. Nem értem én sem de holnap reggel megyek kórházba rendesen megvizsgáltatom mert ez a szemüveg szörnyű :(
2011. okt. 16. 14:44
 3/6 anonim válasza:
és mit mondtak a kórházba?
2011. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szaruhártya elvékonyodás egy pici helyen megtapadt a festék a vizsgálaton. 2 hónap szemüveg és majd elválik hogy végleg szemüveg vagy majd késöbb ha összeforrt rendesen akkor lencse
2011. okt. 18. 10:38
 5/6 anonim válasza:
:S hát akkor kívánom, hogy gyógyulj meg ;)
2011. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. okt. 20. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!