Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha meg szeretném műtetni a...

Ha meg szeretném műtetni a szememet lázeres szemműtéttel hogyan kell nekifogni? Békés megyébe lakom kihez, hova forduljak előszőr? Aki megcsináltatta hol, mennyiért?

Figyelt kérdés
A neten nézegettem már a dolgokat és annyi kiderült hogy a környéken nincs ilyen.
2011. okt. 30. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

300 ezer ft a két szem

úgyhogy ez nem az a fajta eldöntöm belevágok hnap már kész is

persze van akinek ez tök okés 300 ezer mi az nekem

nem tudom te melyik kategóriába tartozol

de a szemorvosoddal beszélj akihet jársz

2011. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az optic+medbe jelentkeztem. Felmész a weboldalra, bejelentkezel vizsgálatra (így ingyenes a vizsgálat). Felhívnak, megbeszélitek az időpontot. Elmész Pestre a vizsgálatra. Megbeszéled a műtét időpontját. Megbműtenek. Rá következő 3 napig feljársz vizsgálatra. Aztán az 1 hetes kontrollra. Utána már csak havi 1 van fél éven át, amit már nem muszáj Pesten intézni. Végül egy éves kontroll.

Prk 134.000/szem

2011. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!