Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Johnson & Johnson kontaktlencs...

Johnson & Johnson kontaktlencse márkákről mit tudtok mondani? Jobb mint a Ciba Vision?

Figyelt kérdés
Én Ciba Visiont használok, de valahogy nem annyira szeretem...vhogy az nem olyan kényelmes (nekem). Mondanátok esetleg márkákat is, ha mást is tudotok ?...:) Előre is köszönöm :)
2010. júl. 27. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam a Johnsont. Szerintem nagyon kényelmes. Nekem a 24 órás volt és imádtam, még a reggeli műkönnymacerával együtt is.
2010. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a Ciba lencséknél bármi jobb.Ez nem csak magánvélemény, nagyon sok ember panaszkodott már.

Nekem Bausch & Lomb van

2010. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hallottam már róla... akkor szerintetek ha elfogy majd váltsak ?
2010. júl. 27. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb a Johnson Oasys lencséje eddig, nagyon kényelmes és nem szárad ki a nap végére sem. Ehhez még sose kellett szemcseppet használnom. Cibából is van jó fajta, pl. az egynapos színes lencse. Gondolom a 69% víztartalom miatt olyan jó.

Bausch & Lomb lencsém is volt, de az már akkor kényelmetlen volt amikor beraktam... elcsúszott mindig a szememen, és inkább a szemhéjamhoz ragadt.


Ha a mostani lencséd valami miatt nem jó akkor mondd meg a dokidnak hogy mi a gond vele és keres másik fajtát biztos ami jobb lesz.

2010. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!