Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szükségesnél erősebb dioptri...

A szükségesnél erősebb dioptria árthat a szemnek?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem kontaktlencsét, más típusút, mint ami előtte volt, és az Ofotértben a szemész azt mondta, hogy ennél a típusnál is jó lesz ugyanannyi dioptria, mint a réginél volt, mégis nagyon gyenge lett. most netről rendelnék egy újabb csomagot ugyanebből, mert sokkal olcsóbb neten, mint az Ofotrtében volt. Így viszont csak tippelni tudok, hogy kb. fél dioptriával kéne erősebb,de ha véletlen erősebb lenne a kelleténél, lesz valami baja tőle a szememnek?
2011. nov. 15. 17:54
 1/3 bánomisén ***** válasza:
Lesz. Hozzá fog romlani az erősebb dioptriához, és nem is biztos, hogy ott megáll. A helyedben inkább visszamennék a szemészhez és megmondanám, hogy mégsem vált be, amit adott.
2011. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen, de már kifizettem, hordom, vissza nem fogják venni, ott pedig nem vennék megint ugyanennyiért:/
2011. nov. 15. 17:59
 3/3 bánomisén ***** válasza:

Kérdeztél, válaszoltam, de a döntés a tiéd. Ha meg akarsz vakulni, vakulj meg nyugodtan.

Látod a nick-emet? Na, erről van szó.

2011. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!