Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bgyullad a szemem folyamatosan...

Bgyullad a szemem folyamatosan, miért? Valaki?

Figyelt kérdés
6 éve hordok kontaktlencsét és augusztosban kezdődőtt hogy begyulladt a szemem. 3-szor kikezelt a doki aztán megnézte és kiderült, hogy szaruhártyám van elvékonyodva 2 honapig nincs lencse...oké. Letelt a 2 hónap el kezdtem néha néha berakni. Erre ma reggel tiszta vég ugyan az a szemem és össze volt ragadva :( Én mér begolyozok komolyan :( Csináltattam szemüveget 50ezerért és elrontották mert nem látok vele jól :( És azt mondják a vizsgálaton én olvastam le a betüket és jónak kell lennie:( Hitelre megmütettem már azon gondolkodtam mert kikészülök ettöl. Valaki nem tudja miért lehet hogy ugyan az a szemem és a 2 honap szünet alatt nem de a lencsét hordani kezdtem és ujra elkezdte :( 6 évig hordtam lencsét kétlem hogy egyik naprol a másikra nem birná az egyik szemem :( (nem tudok dokihoz menni mert nem vagyok biztositva ) :(
2011. dec. 6. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ha a te helyedben lennék, inkább csináltatnák másik szemüveget. De nem ott, ahol elrontották. Ugyan abban a keretbe beteszik a másik üveget, mint az elrontott volt. Kontaktlencse okozta szaruhártya elvékonyodásról, már mástól is hallottam. Bizony ennek kialakulásához idő kell."6 évig hordtam lencsét kétlem hogy egyik naprol a másikra nem birná az egyik szemem :( igen elérte a kopásnak azt a szintjét, amikor már nem képes elviselni a szaruhártya a kontaktlencsét. Lézeres műtétnek is vannak veszélyei, ezt gondolom tudod. Én inkább vissza mennék a dokihoz, hogy adjon rá valamit, de te is vehetsz tartósító nélküli műkönnyet, hátha az segít.
2011. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, miért nem fizeted a társadalom biztosítást, mert akkor is lehet fizetni, ha nincs állásod. Családomban is van ilyen, mert ha valami miatt műteni kell, vagy kórházba kerülsz, vagy csak valami bajod lesz, vagyont fizethetsz mindenért. Előrelátónak kell lenned. Nem tudom mennyit kell fizetni, de ha érdekel jövőhéten találkozom olyannal, aki így fizeti, mert nincs állása
2011. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy tudd fizetni a betegbiztosítást és alanyi jogon kapj ellátást, az önkormányzathoz kell bemenni, és ott kapsz egy nyomtatványt azt kitöltöd, kapsz csekket,. Úgy tudom, hogy 5000 ft havonta.
2011. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

januártok fizeti az önkormányzat és akkor kapok havi x összeget pár honapig de lehet lesz abbol február isad

dif nem tudom fizetni sajnos

2011. dec. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!