Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét-igen vagy nem?

Lézeres szemműtét-igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Szemtengelyferdülésem van kiskorom óta, és igen komoly dioptriás szemüveget viselek. Idén 18 leszek és gondolkozom a lézeres szemműtéten. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Tud valaki Szegeden MEGBÍZHATÓ klinikát?
2012. jan. 3. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pesten tudom,h csinálják,és NAGYON JÓ!!!ne habozz!!!
2012. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az unokatestvérem, most 27 éves, már nagyon régen megcsináltatta, mert ha elôtte álltam és nem volt rajta szemüveg, már nem látott tisztán. Bevált neki. Ugyanígy bevált édesapám unkatestvérének is, aki 70 körül volt, amikor megcsináltatta.
2012. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár éve megcsinálták Anyumnak és a tesómnak is a szemét, Pesten. Mindkettőjük jobban lát, mint mások szemüvegben. Nekem idén csinálták meg (20 vagyok) még csak 2 hónapja, de nekem még jobb lett, mint Anyumnak, a tesómat nem tudom. Elég sok ismerősöm megcsináltatta, 1 kivételével mindenkinek a lehető legjobb lett. Akinek nem volt jó, neki még a műtét elején megmondták, h lehet h nem kéne, de ő akarta,elvállalták, aztán egy idő után még neki is jobb lett. Megéri. Szegeden nem, de Pesten van egy nagyon jó.
2012. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jamesbond ***** válasza:

[link]


Csak ajánlani tudom. A doktornő nagyon profi, és empatikus.

A technika is világszínvonalú.

2012. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De te most a szemtengelyferdülést akarod megszüntetni, vagy jobban akarsz látni?

A kettő ha össze is függ, két különböző műtét.

Egyébként mire jutottál?

Én is hasonló cipőben vagyok, ezért érdekelne mindenféle tapasztalat.

Utolsó, az a link felhasználónév és jelszó nélkül használhatatlan!

2012. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szemtengelyferdülés miatt látok rosszul, tehát valamilyen szinten összefügg. Még egyelőre információkat gyűjtök, tettlegességre nem került sor eddig :)
2012. máj. 20. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!