Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét online? Tapaszt...

Kontaktlencsét online? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Több webáruházat találtam neten, ahol fele annyiért lehet kontaktlencsét venni, mint pl ofotértben, vagy vision expressnél. Ezek tényleg eredeti termékek? Nem kamu?
2012. jan. 12. 11:55
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Van már kontaktlencséd? Olyan, amit orvosi vizsgálat után orvos írt fel. Ha nincs, akkor meg se próbálj önállóan vásárolni. Az orvosi vizsgálat ugyanis arra is kiterjed, hogy milyen fajta lencsét bír a szemed. Amíg ez nem derül ki, fölösleges pénzkidobás bármilyen olcsó kontaktlencsét is rendelni.


Nekem van kontaktlencsém, de nem rendelnék internetről pótlást. Nem olyan nagy dolog elsétálni az optikába és vásárolni egy adaggal, ráadásul, ha nem is olcsó, de nem is napi szinten kell megvásárolni, úgyhogy megéri az ára, hogy nem megy tőle tönkre a szemem. A szem ugyanis pótolhatatlan.

2012. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kontaktlencsethordok.hu oldalról szoktam rendelni, külföldről hozzák futárszolgálattal, neten lehet is követni, épp hol tart a csomag.

Eddig kb 10x rendeltem lencsét vagy folyadékot, mindig minden rendben volt.


Korábban a lencsebolt.hu-tól is rendeltem, egy ideig jó volt de utána egy kiszállításra hónapokig vártam, írtam nekik, de csak egy bocsika hangvételű levelet kaptam.

Kb. fél év után még volt képük írni, hogy náluk van a lencsém, kell-e.

A minőséggel tőlük sem volt gond.


Én nem engedhetem meg, hogy a két dobozt szaküzletben vegyem 24ezer forintért, plusz a folyadékot még egy ötösért.

Neten 4-5ezer között mozog egy doboz, a folyadékhoz is pl. most kaptam egy pici kiszerelést ajándékba.


Orvoshoz persze kell menni így is vizsgálatra, meg az első lencsét ő írja fel.

2012. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, már van lencsém, kb fél éve használom. Én az epotika oldalt találtam, ahol rendelni lehet a lencsét, és fizetni lehet akár személyes átvételnél is, egy belvárosi üzletben. Még soha nem rendeltem így lencsét, de nekem sem mindegy, hogy 11E Ft, vagy csak 6E. Hát majd kiderül..ha átvettem megírom, hogy minőségi árut adnak-e.

2012. jan. 12. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A boltban csak azért drágább mert rászámolják neked a bolt költségeit is. Ennyi. Neten is ugyanazt kapod csak sokkal olcsóbban. Én mindig optilen.hu oldalról rendelek, legolcsóbb és leggyorsabb. Általában 2-3 nap alatt kihozzák.
2012. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!