Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Romolhat a szemem, ha sminkele...

Romolhat a szemem, ha sminkelem magam, és néha belemegy a szemembe? Vannak olyan arcápolási szerek, amitől homályosan látok órákig? Ha sokat látok homályosan, akkor szemüveg kell egy idő után?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Úgy sminkelek, hogy ne menjen bele a szemembe a festék, neked sem ártana kiprobálni.

2. Menj szemészhez, valószínű tényleg szemüveg kell neked. Vagy nagyon szar, bevizsgálatlan sminket használhatsz.

2012. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen irritálhatja a szemedet ami akár szemromláshoz vezethet!!!

Az alsó szemhéjadat belül ne fesd ki!!!! mivel nedves arész úgyis csak befolyik a szemedbe illetve a szemzugba (csipaeffektus )ami nem vmi szép látvány szerintem

ha használsz szemfesték lemosót és olajos belemegy a szemedbe na attól igen homályosan láthatsz, már én is tapasztaltam ilyet. A szemkörnyékedet mindig hagyd ki mikor bekened az arcodat. Ha szemkörnyék ápolót használsz akkor csak tapogató pasmakoló módszerrel vidd fel a szemed alsó részére óvatosan!!

lehetőleg hétköznapokon visszafogott sminket viselj!

a jó minőségű szempillaspirál is elengedhetetlen , az is okozhat homályos látást ha belefolyik a szemedbe,leehtőleg ne dörzsöld a szemedet ha már ki vagy festve.

És amit már mindenki ismer alapszabály hogy este alaposan mosd le a sminket ,nehogy a maradék lekopott festék irritálja a bőrödet szemedet!

2012. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a sminkszerektől látsz homályosan akkor vagy nagyon vacak sminket vettél,vagy allergiás vagy rá.

Ha sokat látsz homályosan akkor viszont igen,szemüveget kell csináltatni.

2012. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!