Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Homályosan látok a lencsémmel....

Homályosan látok a lencsémmel. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Még csak másfél hete használom ezt (összesen két hónapja álltam át lencsére), havi, szóval nem hinném, hogy elkopott volna. Tegnap még mind a kettővel élesen láttam, ma a jobb legalább egy dioptriával gyengébbnek tűnik. Végül kivettem, mert kezdtem rosszul lenni. Bármi ötlet, hogy mitől van, és esetleg hogyan tudom megoldani? Ha nem muszáj, nem dobnám ki, ahhoz azért túl drága volt.
2012. jan. 18. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg (ha gondolod) a tenyeredre tenni, kis kontaktlencse folyadékkal meglocsolni és ujjal "jól megdörgölni"

remélhetőleg a kéz/ujj apró barázdái lehozzák róla a makacsabb szennyeződést, ami sima áztatással nem jött le


remélem beválik!

2012. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg szennyeződés lehet. Azért annyira erősen dörgölni nem szabad, inkább mintha simogatnád. Ugye minden nap cseréled a folyadékot a tartóban?
2012. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem cserélted össze??Vagy pedig tényleg a szennyeződés.
2012. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!