Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ofotertben ingyens a szemvizsg...

Ofotertben ingyens a szemvizsgálat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel is valamit, akkor igen.
2012. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szemüvegedet náluk rendeled,akkor igen.
2012. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es mar egybol meg kell rendelnem? Vagy kapok valami papirt? Es mi van akkor ha nem is kell szemuveg? Mert h ha jo a szemem...
2012. jan. 18. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Először szemüveget rendelsz, utána vizsgálnak meg. Ha szemészeti vizsgálatot akarsz, menj a szemészetre.
2012. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én tavaly télen csináltattam olvasó szemüveget, hozzáteszem életemben először.

Bementem az ofotértbe és elmondtam, hogy nincs mese itt az idő :)

Bekísértek egy szobába, ahol elvégezték a szemvizsgálatot éppúgy olvasóra, mint távollátóra.

A végén megkérdezték, hogy szeretnék-e szemüveget is.

Persze azt válaszoltam, hogy természetesen, mert azért jöttem, de csak olvasóra van szükségem.

A vizsgálatért nem kértek pénzt!

Azt nem tudom, hogyha nem csináltatok szemüveget, akkor is ingyenes lett volna-e?

Véleményem szerint, a látásvizsgálatnak semmi értelme sem lenne, ha szükség szerint nem rendelnél szemüveget.

Az, hogy most bevizsgáltatod és, ha lesz pénzed akkor megcsináltatod, az ugyancsak nem helyes.

Hisz mire esetleg lerendelnéd, addigra lehet hogy változnának az értékek.

Végezetül azt gondolom, ha úgy érzed szükséged van szemüvegre, akkor menj el nézesd meg és rendelj egyet.

Akkor biztosan ingyenes a vizsgálat :)

2012. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk az Ofotertben ingyenes és nem rendelhetsz anélkül hogy nem tudnád mijen kel előb meg vizsgálják mijen diopriás kel ha kel az után mondasz egy árat ami a te elképzelésedbe bele fér és ahoz mutatnak keretett
2012. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rendelsz szemüveget, akkor a vizsgálat ingyenes. Ha nem rendelsz, mifelénk 5000.- ft a vizsgálat. Természetesen ez a vizsgálat nem vonatkozik szembetegségek megállapítására, recept írására. Kizárólag a szemüvegkészítéssel kapcsolatos dolgokra.
2012. febr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!