Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok homályosan?

Miért látok homályosan?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok, úgy 2 hete észrevettem, hogy az erősebbik szememmel homályosan látok. Elmentem orvoshoz,nem találtak semmi problémát. Látásvizsgálatot is csináltak, nem kell erősebb szemüveg. Mitől lehet?
2012. febr. 28. 18:43
 1/5 anonim válasza:
Menj el a háziorvoshoz! Nem csak a szemeddel lehet baj.
2012. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet fertőzés is!

kötőhártya gyulladás, vagy bekerült baktérium, gomba,...

2012. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ilyenre és azt hogy tudják megállapítani, hogy az van-e?
2012. márc. 1. 12:04
 4/5 anonim válasza:
Lehet a kimerültség is, én egy hosszú munkanap után, a gép előtt, szintén nem látok jól.
2012. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak az egyik szemével lát homályosan, nem valószínű, hogy a fáradtságtól van.

Nekem sem találtak semmit, pedig be is festették, hátha valami baktérium, de semmi.

Nekem hosszú idő után magától elmúlt, mert meguntam, hogy 3x mentem vissza de akkor sem tudott normális választ adni...


Aztán egy ismerősömnek ugyanez volt a baja, ő normális orvost fogott ki, vírusos valamije volt, 623 féle cseppet meg kenőcsöt kapott rá, és gyorsabban is gyógyult, mint én.


Ha jól sejtem, ilyesmire tobradexet szoktak adni.


menj vissza így a dokihoz, (de szemészhez menj, ne sima optometristához!)


Ha az sem talál semmit, akkor várj amíg javul, meleggel ne borogasd mert az csak táptalaj a kórokozóknak.


Egyéb tünet nincs?

Fehéres váladék? A szokottnál több csipa (bocsi nem tudok rá jobb szót), szemfájdalom, szemvörösség, könnyezés?...

2012. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!