Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet egy csomó a szem...

Mi lehet egy csomó a szem sarka mellett?

Figyelt kérdés

Az imént vettem észre, hogy kicsit fáj a bal szemem sarka, főleg ha becsukom a szemem (kicsit feszül a felső szemhéjam is). Kitapintottam egy borsószemnél kisebb csomót, úgy érzem, mintha a szemüreg csontjának falán lenne. Picit piros is a környéke.

Vajon mi lehet ez?


2012. ápr. 18. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is van, két napja :s remélem tudja valaki mi ez.
2012. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, huzatot kaphatott. Tegnap elég erős szél fújt és sokat voltunk kint.
2012. ápr. 18. 16:19
 3/10 anonim válasza:
Árpa. Menj orvoshoz, jobb esetben párakötéssel meg lehet oldani a dolgot.
2012. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De az árpa nem a szemhéjon van? Vagy a peremén?

Nekem egészen a szélén van, képen megjelöltem, helyileg hol (a kép csak illusztráció):

[link]

2012. máj. 1. 16:35
 5/10 anonim válasza:

Szia!

Kiderült mi volt a problémád?

Tegnap nekem is elkezdett fájni a szemhéjam,mára lett a szemem sarkában egy csomó vagy dudor,a szemgolyón,eléggé fáj,a szemhéjam is piros.Ez biztos nem árpa,de nem tudom mi lehet...

2012. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam orvosnál, így még nem derült ki. A csomó még megvan és a másik oldalon is van egy kisebb. :S Fájni mondjuk nem fáj...

A tiéd még durvábban hangzik. :S

2012. máj. 5. 18:16
 7/10 anonim válasza:
És neked a szemgolyón van ?
2012. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, a képen linkeltem, hol van helyileg. Nekem a bőr alatt, a szemüregcsont szélén van.
2012. máj. 5. 19:14
 9/10 anonim válasza:

Szia! most én is ilyen helyzetben vagyok, a bal szememmel.Neked kiderült pontosan, hogy mi volt.Kihez fordulja bőrgyógyászhoz vagy a szemészetre mennyek?

Köszi előre is a választ.

2013. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak most látom a kérdésed.


Szemészhez mentem, aki tanácstalan volt miatta, azt mondta, talán zsírcsomó, bár annak a szememben a sarkában árpát látott, amire adott krémet. Azt kenegettem, és elmúlt a csomó is. Fura, mert attól azért távol volt, ő is ezt mondta.

2013. ápr. 9. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!