Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi idő míg a szemüveg...

Mennyi idő míg a szemüveg kész lesz?

Figyelt kérdés
attól számítva hogy az orvos azt mondja hogy kell

2012. máj. 22. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmész egy üzletbe a papírokkal, amit az orvos adott. Vagy, ha az üzletben vizsgál meg az ottani orvos az még egyszerűbb. Szerintem a megrendeléstől számítva 2 hét körülbelül.
2012. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi!és melyik a biztosabb?üzlet vagy orvos?
2012. máj. 22. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
az én szemüvegem 1 hét alatt lett meg, de a vision expressben 1 hóra alatt is megvan.
2012. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi!és mennyi a vision expres?(nem tudom hogy írják) és az is olyan jó?
2012. máj. 22. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Az orvos írja fel hogy milyen üveg kell!
2012. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 intrepid ***** válasza:
Ha orvos modta, hogy szemüveg kell, akkor meg is vizsgált, és felírt szemüveget. Ha azzal elmentél volna optikushoz, lehet, hogy már lenne is szemüveged. Elmész optikushoz, kiválasztasz keretet, extrákat, amit ajánlanak, szinezés,stb, és elkészítik. Egyik bolt hamarabb, a másik lassabban. Egyikben többfajta keret van, van amelyik olcsóbb, van amelyik drágább. Vannak akciók ahol sokat lehet spórolni. Írom ezt én aki 50 éve szemüveges vsgyok.
2012. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia,valahol egy het alatt megvan.

és ott megnezik a szemed is,vagy sztk orvos nezi meg a szemed,kapsz papirt azzal mész az üzletbe.de egyszerübb ha bemesz a vision expresszbe és megnezik a szemed.

2012. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
aha köszi!
2012. máj. 23. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Pár óra alatt megcsinálják.
2012. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!