Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szemüveget csináltattam-megfog...

Turcsányiné M.Éva kérdése:

Szemüveget csináltattam-megfogadva az optometrista javaslatát szubjektív lencsére. A kész szemüveggel nem látok jól, csetlek, botlok benne. Az üzlet hárít, ők legjobb tudásukkal készítették. Hová fordulhatok panaszommal? Tényleg bebuktam az árát?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet, hogy tényleg bebuktad az árát.

Én hasonlóan jártam, a szemészeten írtak fel egy szemüveget, akkor tökéletesnek tűnt, aztán a gyakorlatban szédültem vele. Puposodott a járda és hasonlók. Kiderült, túl erős volt. Nem tudtam hova fordulni, a doki is csak a vállát vonogatta.

Azóta nem érdekel ki mit mond, megpróbálom a lencsét, ha úgy tűnik végleges, akkor még mászkálok vele egy kicsit, lenézek, felnézek, kinézek az ablakon, és úgy döntöm el, hogy tutira jó lesz nekem, vagyis "kényelmes". Rajtam már nem csodálkoznak ilyenkor, eddig még egyik orvos, látszerész sem döbbent meg. Inkább ez, mint tízezreket kidobni az ablakon.

2012. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelmi főfelügyelőség.
2012. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!