Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi idő alatt lesz kész a...

Mennyi idő alatt lesz kész a szemüveg? (Ofotért)

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 23:54
 1/6 anonim válasza:
73%
akár 7 nap alatt eltudják késziteni!De általában 7-14 nap alatt elkészitik legkésöbb!Az ára nem kicsi ,nekem sem volt olcsó
2009. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanannyiért, mint az Ofotért, a Vision Expressnél akár 1 óra alatt is elkészül, de az én bonyolult lencsém is csak 3 napig készült.
2009. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ofotertnél szeretném csinaltatni, mert ott 30% kedvezmény jár. Tehát akkor akár 1 órán belül kész? Nekem nem kell bonyolult feles szemüveg lesz.
2009. júl. 10. 00:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Megrendeltem a szemüveget. Hát 14 nap :)
2009. júl. 10. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Sziasztok! A szemüvegek készítése általában már attól is függ, melyik körzetben laksz! Én elég közel lakok, és a szemüvegem már 4 munkanapon belül elkészül! Korrigálásért inkább ''Maszek'' optikushoz járok, jobban megéri.

Viszont az ofotértnél bármilyen drága is, a lencse- és keretminőség magasan van a többi felett! Tehát én az Ofotértet ajánlom mindnekinek! És ha egy jó tanácsot megfogadtok: ne hanyagoljátok el a szemeteket, rendszeresen járjatok szűrésre, és ha a szemüvegviselés helyett kontaklencsét választotok rosszul döntötök. Manapság már annyi féle-fajta szemüveg közül lehet válogatni, hogy valamelyik biztos elnyeri tettszéseteket! Gazdaságosabb, olcsóbb és tartósabb is!

2010. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Maszeknál 1-2nap alatt is készen van és minőségi árút kapsz.
2010. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!