Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Összetört a szemüvegem. Arra...

Összetört a szemüvegem. Arra gondoltam, hogy lehet átállnék kontakt lencsére. Melyik kb mennyibe kerül, hol érdemes Debrecenben csináltatni lencsét, és szemüveget? Mennyi idő alatt készül el egyik és másik?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A kontaktlencse mellett kell hogy legyen szemüveged.

A lencse ára nagyon változó. Nekem 3 hónapra 10.000 ft folyadékkal együtt. A vizsgálatot követő 3-5 napon múlva megvolt a próbalencsém.

A szemüveg kb 20-25.000ft volt de nem a legolcsóbbat választottam. Pár órán belül elkészült.

2012. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszodat!

Akkor azt hiszem egyenlőre marad a szemüveg (cél hogy hamar elkészüljön, mert addig dolgozni sem tudok menni míg nincs). Na meg ha a lencse mellé kell szemüveg akkor végeredménybe véve az a drágább is.

helyet esetleg tudnál ajánlani debrecenben?

2012. máj. 28. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs szemüvegem, szerintem felesleges kontaktlencse mellé, hiszen azt hordom reggeltől estig, éjszaka meg nem kell szemüveg.

Az én kontaktlencsém 10ezer/3 hónap neten rendelve. Az elsőt optikában kell persze beszerezni, nekem rögtön aznap tudtak adni hogy bementem vizsgálatra. De nagyobb dioptriákra várni kell 1 hetet legalább.

2012. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!