Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ki volt már lézeres szemműtéten?

Ki volt már lézeres szemműtéten?

Figyelt kérdés
aki volt annak tényleg javult a látása? hol és mennyiért csináltatta?
2009. júl. 3. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm megcsináltatta már jó 5-6 éve, de lehet hogy több. Azóta nagyon jól lát, semmi baja. Kb. 150 ezer volt anno, de nem tudom hol csináltatta.

De itt utána tudsz nézni a dolgoknak: www.focusmed.hu

2009. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én voltam vagy 2 éve. Debrecenben csinálták mind a két szemem. 200e ft. volt. Az egyiket 2-szer kellett műteni, mert nem lett tökéletes elsőre. Jó lett, bár az én szemem elég rossz volt (4-5-ös) max fél dioptria maradt benne. Azóta nem kell sem szemüveg, sem kontaktlencse.
2009. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy 16/L vok és nagyon utálom a szemüveget soha nem hordom meg rövidlátó vagyok és ugy hallottam hogy 18 éves kortól lehet ilyen műtétre menni és engem érdekelne a dolog...nagyon elcsúnyit a szemüveg gyűlölöm, a kontaktlencsével meg nem akarok szenvedni.a jobb szememmel homályosan látok a másik viszont jó
2009. júl. 3. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
110ezer/szem most. 18 év felett végzik, de inkább akkor érdemes, amikor már végleg nem romlik tovább (ez a fél éves kontrollok során derül ki). Szerintem addig érdemes lenne kipróbálnod a kontaktlencsét, ha a szemüveget gyűlölöd. Én is most csináltattam, bár a szemüveg nekem jól áll, de kényelmesebb a lencse. Hamar bele lehet jönni a használatába és csak jobban kibékülnél a külsőddel úgy.
2009. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a fekete áfonya segíthet, de talán mégjobb a noni. nekem már kb 8 évvel ezelőtt azt mondták, h fel kell iratni a leggyengébbet. nem irattam ki, és a mai napig ugy áll, h a leggyengébbet kell kiirni.

most nonit iszok, és mintha még javult is volna.

2009. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg 264.000 Ft az OPTIKMED-nél, jelenleg CSAK ők vállalnak orvosi garanciát a szemre, ha nem úgy sikerülne, ahogy számítottak ár. Nálam is így volt: erős immunrendszerem miatt -0.75 rajt maradt a szemen, majd rá 1,5 évére újra elmentem, újra PRK, de már ingyen! :) Amúgy a szememen több, mint félmillió Ft van benne! :)
2011. jan. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!