Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bevörösödött tegnap a szemem,...

Bevörösödött tegnap a szemem, mára már elkezdett fájni is, és folyamatosan jön belőle a csipa, mi ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 18:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most már viszket is...
2012. aug. 24. 18:20
 2/12 anonim ***** válasza:
kötőhártya gyulladás? szerintem az, kamilla teával borogasd, meg csepegtesd bele!
2012. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kamilla teát? Igen, utánanéztem és eléggé valószínű, hogy tényleg az:(. Ezek meddig szoktak tartani?:S
2012. aug. 24. 18:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű kötőhártya gyulladás, de ezzel jobb orvoshoz fordulni, én most megtanultam... Addig halogattam a szemészetet a munka miatt amíg a szaruhártyámra is ráhúzódott a fertőzés.
2012. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jaj, hétfőig ráér, ugye?
2012. aug. 24. 18:43
 6/12 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt , kötőhartyagyulladas azt biztos ! Viszont én bementem a gyógyszertárba kaptam egy szem cseppet és 2-3nap alatt el is tűnt :)
2012. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Silas válasza:

Csatlakozom az előtetm szólóhoz. Kötőhártya gyulladás, amit előidézhet fertőzés, de a legyengült immun rendszer is. (nem kaptál mostanában nagyobb adag antibiotikumot?)

Jó rá a gyulladásgátló szemcsepp (ami antibiotikum, doki által kiírva - akár háziorvos is kiírhatja), vagy az ezüstkolloid oldat. Ez utóbbi természetes anyag.

2012. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ. Vettem szemcseppet, eléggé sokat javult. Kaptam 3 oltást mielőtt bevörösödött volna, egy bárányhimlő ellenit, meg 2 nem tudom milyet, Kubába megyünk, valami komoly betegség ellenit. Lehet az volt a ludas?
2012. aug. 27. 18:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a téma kapcsán: nekem is volt egy pár hónapja kötőhártya-gyulladásom, szemcseppet kaptam rá. Akkor azt mondta a doki, tévhit, hogy a kamillaborogatás segít.
2012. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Komolyaaan?:D Hát eddig legalább placebonak jó volt, de most már annak sem :DDDD.
2012. aug. 30. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!