Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napi kontaktlencse nem baj ha...

Napi kontaktlencse nem baj ha folyamatosan bent van 20 óráig?

Figyelt kérdés
Nem baj ha 20 órát folyamatosan bent van a szememben a napi kontaktlencse? Utána természetesen kivenném, aludnék, és miután felkeltem, betenném a következőt.

2012. jún. 13. 23:08
 1/7 monster under yo bed ***** válasza:
4 órát alszol?
2012. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy 4 órát alszom? Fenn vagyok 20 óráig, addig bent van, aztán lefekszem aludni és miután felkeltem beteszem a következőt. Kérdésem az volt, hogy bent lehet e egyfolytában 20 órát?
2012. jún. 13. 23:21
 3/7 anonim válasza:
Hát, akkor 0 órától fent vagy? 0 órától 20 óráig van bent 20 órát, ezesetben tényleg 4 órát alszol :)
2012. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem azt írta, hogy 8ig van fenn, alszik és éjfélkor már kel is..

20 órát van ébren, aztán lefekszik, alszik és amikor felkel (lehet 8 vagy akármennyi óra múlva) újra berakja 20 órára...... szerintem nem olyan nehéz megérteni

egyébként én a választ nem tudom, bocsi:)

2012. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Napi 20 óra.. 24-20 = 4. Maximum kövi nap 4 kor kel, és akkor alszik 8 órát, és megint 20 órát berakta a kontaklencsét............................
2012. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Komolyan ilyen nehéz ezt megérteni? A válasz szempontjából már egyébként mindegy, mert megtudtam, hogy természetesen nem baj. Felkelek egyik nap mondjuk 8-kor. Beteszem a lencsét. Az bent van folyamatosan 20 óráig, mert mondjuk este bulizok. Másnap hajnal 4-kor kiveszem. Alszok például 8 órát, vagy amennyit akarok és reggel beteszem a következőt. Nagyon nehéz felfogni? Miért aludnék 4 órát könyörgöm?? Ki mondta ezt? Jaajj sok veréb.
2012. jún. 27. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ezt dokitól kell megkérdezni hogy az adott lencse alkalmas-e erre. Mert van amelyik igen, van ami meg már 8-9 óra után úgy kiszárad hogy elviselhetetlen és lehet mondjuk szemcseppezni, de a szemednek valamilyen szinten akkor is árt.
2012. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!