Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek mitől lehet az,...

Szerintetek mitől lehet az, hogy változóan, de véres lesz a szemem? Úgy értem ha szülővárosomban vagyok, akkor nem durva, de amint visszajövök Pécsre tanulni van, hogy délutánonként, esténként eléggé bevörösödik a szemem? Meg reggel is miért véresek?

Figyelt kérdés

Látni jól látok, bár elég sokat gépezek. Most akarok elmenni számítógépes szemvizsgálatra. Allergiás nem vagyok, vérből kimutatták.


Kezdek parázni, hogy mi ez.


2012. szept. 17. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A számítógép használattól bizony lehet! Lehetséges, hogy amikor a szülővárosodban vagy, sokkal kevesebbet lógsz a neten, mint amikor Pécsen vagy. Kicsit elhagyatottnak érzed magad ott, ugye? :)


Először az organikus (szervi) okokat kell kizárni, ezért jó ötlet a szemvizsgálat. Ha az negatív, akkor első körben próbálj meg a gépről kicsit leszokni és mást csinálni helyette, többet lenni a szabad levegőn. Ha nem megy, akkor jön a lélekdoki, mert akkor más is van emögött, amit jó volna mihamarabb kibányászni.

2012. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az az érdekes, hogy otthon is elég sokat gépezek, sőt többet mint Pécsett és mégis itt a durvább a helyzet. Nem értem, nem lehet hogy a szmog miatt? Mert most kerültem ide és azt hallottam elég durván szmogos. Van abban valami a mit mondasz a lélekdokiról, mert tuti, hogy nincs minden rendben velem lelkileg. Csak ezt most nem írom ki...
2012. szept. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!