Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vision Express vagy Ofotért?...

Vision Express vagy Ofotért? Essilor, Zeiss vagy Hoya lencse?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szemüveg készíttetés előtt állok, és szeretnék egy komolyabb szemüveget, nagyon tartós lencsével.

Szerintetek a kettő közül hova érdemes menni? Leginkább az érdekelne, hol kapom meg olcsóbban azt, amit szeretnék (a max. összeg 60000Ft).

2 évvel ezelőttig csak Hoya lencséim voltak, 2 éve vettem egy magyar gyártású lencsét, de borzalmas választás volt.

Most ismét szeretnék Hoyát, de jókat hallottam a Zeiss és az Essilor lencsékről is.

A lencsétől elvárásom: monitor szűrős, karcállós, kosztaszítós legyen minimum.

Árkatalógust ezekről hol nézhetnék?

(Neten kerestem, de nem találok sehol).

Esetleg tudnátok más üzletet is ajánlani Nyíregyházán, ahol elvárásaimnak megfelelő szemüveget tudok csináltatni?



2012. okt. 6. 11:50
 1/4 anonim válasza:
A Vision Expresst ajánlom. Értenek hozzá, nem kell sokat várni, stb. Nekem a szemüvegem és a kontaktlencsém is onnan van. Nagyon figyelmesek, nem bízzák a dolgokat a véletlenre, mindig van valamilyen akció a szemüvegekre.
2012. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy regi kerdes, de Vision Express es az Ofotert ugyanaz az Optika-Foto Fotex ceg, ugyanazokat a lencseket forgalmazzak, egyikuk sem ezekkel a markakkal dolgozik, bar elvileg onnan rendelik a lencset, csak nincs benne markajelzes (jo kerdes, hogy akkor miert is kerul annyiba, mint a markas testvere)
2012. dec. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Régi kérdés, nem tudom látod-e még, de végül mi lett a választásod?

Nekem Essilor lencsém lett, és folyton főleg gépezésénél látok vele fényvillanást. Elvittem egy másik optikába, ahol azt mondták, hogy az Essilor a fénytörési képességeit illetően le van maradva a Hoya és Zeiss lencsékhez képest, és sajnos ilyen a lencse. Nekem Zeiss volt régen, ilyet akarok megint. Most egy Crizal van, de néha látom, hogy az oldalfények (pl. ablak) zöldesen visszatükröződnek, ami néha zavar. Nem vezetek, így ott nem tudom, hogy milyen, de a mindennapokban el vagyok vele, viszont ezt mindenképpen csak tartalékszemüvegnek fogom megtartani.

2021. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem Crizal, hanem Cristal.
2021. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!