Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mondanátok nekem kontaklencsér...

Mondanátok nekem kontaklencséről tudni érdemes dolgokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék kontaklencsét és érdekelne pár vélemény olyanoktól akik használnak kontaklencsét. Pl.: nem esik ki, ha sportolok?
2012. okt. 13. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt érdemes tudni hogy, így kell írni: kontaktlencse...
2012. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem fel sem tűnt, kimondva meg nem hallani benne a t betűt. De éppen a viselésével kapcsolatos információk jobban érdekelnének most.
2012. okt. 13. 17:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Az pl érdekelne, hogy már rögtön elsőre meg kell venni egy csomaggal, vagy lehet venni valami kisebb kiszerelést kipróbálásra? Nem szeretnék megvenni egy csomaggal, aztán meg ha mégsem jó, akkor feleslegesen kidobtam egy csomó pénzt.
2012. okt. 13. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, először próbalencsét kapsz, és be is tanítják neked a használatát. Vannak egynapos meg havi viselésű lencsék is. Sportolni nyugodtan lehet vele, a kontaktlencse nem esik ki a szemedből, csak az amerikai filmekben :)
2012. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem amerikai filmből jött az ötlet, mert még nem láttam ilyet benne, csak úgy felmerült.

Kb mennyibe szokott kerülni a szemvizsgálat és a próbalencse? És a próbalencse mennyi ideig használható?

2012. okt. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!